Витребування документів РАЦС

Service Single

Витребування документів ЗАГС.

ЗАГС - орган виконавчої влади, що реєструє факти народження, смерті, шлюбу, розлучення, усиновлення.
У своєму житті люди часто стикаються з ситуацією коли потрібно отримати новий документ або дублікат документа від різних держ. інстанцій. Тому сьогодні ми поговоримо про ЗАГС.

Які документи можна отримати в ЗАГС:
* свідоцтво про народження;
* свідоцтво про шлюб;
* свідоцтво про розлучення;
* Свідоцтво про зміну прізвища, імені;
* свідоцтво про смерть.
* Виписку про шлюб (у разі розірвання шлюбу).


На перший погляд все дуже просто: прийшов, заповнив заяви, отримав готовий документ. Але насправді ЗАГС - це та інстанція в якій постійно черги, де потрібно вміти правильно заповнювати заяві, знати де і як правильно сплатити держмито за повторний документ.Поетому краще краще довірити цю справу професіоналам, а саме юридичної компанії Legalkeyua, тим більше якщо в майбутньому на цей документ потрібно буде ставити печатку апостиль і робити переклад.

Які терміни отримання дубліката документа?

Рядки отримання від 2-х годин до 4-х днів. Що від Вас потрібно що б наша компанія змогла отримати повторний документ замість Вас? Від Вас всього лише потрібно довіреність на нашу компанію. І деякі дані наприклад: - якщо вам потрібно отримати свид. Про народження, а ви зараз в шлюбі (і взяли прізвище чоловіка), то просто вказати прізвище яка у вас була при народженні. Чи не витрачати свій час, довірте свої проблеми професіоналам цієї справи, а саме юридичної компанії Legalkeyua, наші фахівці в найкоротші терміни замість Вас отримають повторний зразок документа і передадуть Вам в руки.
Для консультації телефонуйте - +380 66 574 8069

Для консультації телефонуйте -+380 63 420 7748

Для консультації телефонуйте - +380 94 928 8820‬

Для консультації телефонуйте - 0 44 384 18 20‬‬

Або пишіть на почту - legalkey@ukr.net